O naszej firmie

Firma Fabrykat powstała z miłości do drewna. Z zachwytu nad jego możliwościami, jego odpornością, a jednocześnie elastycznością. Nad jego różnorodnością, która wynika z różnorodności gatunków drzew. Właśnie dlatego wszystkie wykonywane przez nas realizacje oparte są na wiedzy, znajomości materiału i precyzji wykonania. 

Cechuje nas pomysł na całościowy design

Nasza praca to nie tylko pojedyncze wyroby. Na zlecenie klientów jesteśmy gotowi przygotować kompleksową realizację kompletów mebli lub wyszywanek. To również możliwość zamówienia u nas kompletu spójnych i zgranych wizualnie lamp. 

 

Analizując otoczenie, w którym mają się znaleźć przygotowane przez nas meble możemy zaprojektować cały zestaw od początku do końca. Takie rozwiązanie powoduje, że klient otrzymuje harmonijną całość. Wszystkie elementy, tak przygotowanego wystroju wnętrz, doskonale do siebie pasują. Dają wrażenie spójności, spokoju i zgrania. Wrażenie konsekwencji i przemyślanego doboru poszczególnych przedmiotów. 

Każdą fantazję możemy zrealizować

Niestraszne nam wyzwania i zadania, które odbiegają od utartych schematów. Klient z wyobraźnią, z szaleństwem i fantazyjnym pomysłem idealnie do nas pasuje. Jeżeli fascynują Cię futurystyczne meble, których kształty wymykają się mainstreamowym trendom – to świetnie trafiłeś. Na życzenie klientów realizujemy przygotowane przez nich projekty. Mogą być nie tylko oryginalne, ale nawet szalone. Im więcej energii w przygotowanej przez klienta propozycji, tym więcej energii w nas na jej zrealizowanie.